HAKKIMIZDA

DOLUCAN YAPI MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 

 

   Firmamız 1996 yılından bu yana müşteri memnuniyeti ve kalite anlayışından ödün vermeden duşakabin imal etmektedir. Her geçen gün daha kaliteli ürünler üreten firmamız, memnun bir müşteri kitlesi oluşturmaya devam etmektedir. 

   Sektörün en geniş ürün yelpazesi ile banyo tasarımı kavramında çığır açan ve en son teknolojiyi kullanan dünya çapında bilinen marka olma yolunda kurulduğundan bu yana, sahip olduğu yenilikçi yaklaşımları ile üretime devam etmektedir. 

   İlkemiz, müşteri ihtiyaçlarını anlayıp, beklentilerinin ötesinde hizmet sunarak müşteri memnuniyeti ve kalıcılığı yaratmak, topluma saygılı, çevreye duyarlı, sürekli gelişimi benimsemiş bir organizasyon oluşturmak ve yaşatmak. Gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmekte olduğumuz her projeye ödün verilmez kalite yaklaşımıyla imza atarken her aşamada ve tüm ayrıntılarda dünya standartlarını hedefliyoruz... 

    En önemli iç kaynağımız olan çalışanımızın desteğine ve üretkenliğine güvenerek çalışanımıza eğitim olanakları sunarak, sisteme bilinçli katılımlarını sağlayarak, üretimimizin her kademesinde çağdaş kalite değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı ve sürekli iyileşmeyi hedefleyerek, değişen ve gelişen müşteri beklentilerini göz önünde bulundururken, ürün kalitesinin rekabet, verimlilik ve kararlılık gözetilerek sağlanmasını benimseyerek, çalıştığımız yerde ve yaşadığımız ortamda etik değerlere ve yasalara bağlılığı gözeten bir kurum olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. 

Saygılarımla

Tuncer DOLU

Full Reviw on best bokkmakers by http://artbetting.net/
Download Premium Templates
Bookmaker No1 in The UK - William Hill by w.artbetting.net